Lodě a vodácké vybavení

Ceník půjčovného lodí

 půjčovné za denpůjčovné za půlden + poplatek za USD*půjčovné za den + poplatek za USD*
Kajak200 Kč290 Kč350 Kč
Kanoe plastová250 Kč
Kanoe nafukovací (Baraka, Yukon)250 Kč350 Kč400 Kč
Raft Colorado (6 míst)490 Kč790 Kč990 Kč
Raft Pulsar (7 míst)790 Kč790Kč990 Kč
SUP (StandUpPaddelboard)400 Kč300 Kč500 Kč

* – USD = umělá slalomová dráha

Rozlišení sazby 1/2den x den je určující hodina 13:00.

V případě zapůjčení lodi na USD jsou v ceně poplatku i vesty a helmy.


Níže si můžete prohlédnout jaké lodě máme v půjčovně k dispozici.

 

Kajak RAPTOR je ideální pro sjezdy a obtížné terény, pro závody v extremním sjezdu. Díky stabilnímu dnu je kajak vhodný i pro začátečníky a mírně pokročilé, kterým pomůže překonat první nástrahy divoké vody. Vývojářům se podařilo navrhnout rychlou a zároveň obratnou loď pro širokou vodáckou veřejnost.
Nosnost 110 kg

Kajak VELOC je creekovka vhodná pro řeky s menším průtokem. Disponuje ale stále dostatkem objemu pro vodnatější řeky. Díky své rychlosti je vhodný i pro extrémní závody. Kajak z dílny ZET, který se inspiroval úspěšným kajakem RAPTOR, má velkou stabilitu a vyznačuje se výbornou ovladatelností. Vhodný pro lehčí jezdce.

Kajak DIRECTOR je takovým větším bratrem úspěšného kajaku Raptor.
Director je určen na vodní terény té největší úrovně. Díky svému objemu 360 l vám tento kajak poskytne skvělý výtlak a díky tomu nebudete mít takové problémy s vodními překážkami. I přesto, že jeho délka je poměrně velká ( 268 cm), tak je Direktor dobře ovladatelný a krásně drží stopu.

Kajak TORO je určen na divokou vodu a splňuje všechny moderní trendy, má špičku která krásně jede přes válce a vlny, stabilní zadek, kde i na težké divoké vodě kajakář cítí dobrou stabilitu.
Nosnost 65 – 95 kg

Kajak TUNA je rychlý kajak pro extrémní závody na divoké vodě. Chová se velmi dobře jak na klidnější hladině tak v extrémních vlnách, nezůstává sedět ve válcích při správném nájezdu a velmi dobře dokáže měnit směr.Sedačka i opěrky se dají jednoduše a rychle nastavit.

Nosnost 75 – 110 kg

Prijon RELEASE je vhodný jako playboat a nebo pro rodeo. Je to živá a agilní loď, která lehce reaguje na náklony a povely jezdce. Je vhodná pro menší a lehčí jezdce.

BARAKA je dvoumístný raft, výborně ovladatelný. Má vylévací rukáv, nepřekvapí vás tedy ani menší vlny. Snadno sbalitelný a transportovatelný. Prostřední nafukovací válec raft vyztuží a zároveň poslouží i jako sedačka pro dítě.
Nosnost 350kg

COLORADO 450 je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro plavbu na divoké vodě do středního stupně obtížnosti. Šestimístný člun je designovaný pro sportovní způsob plavby. Otevřená záď zajišťuje odtok vody při plavbě v peřejích. Legendární COLORADO sloužilo jako plavidlo na mnoha expedicích do odlehlých koutů světa a dodnes je nejpopulárnějším závodním člunem v Čechách.

Komentáře jsou uzavřeny.